ЖК "Синергія Сіті"


ЖК «Синергія Сіті» - житло в зеленій зоні міста, поруч парк та набережна, а на іншій стороні річки починається листяний ліс.
Набережна слугує чудовим місцем для прогулянок та ранкових пробіжок.

У проєкті будуть як відкриті прибудинкові простори та двори закритого типу. Покрівлі будинків планують експлуатувати — там будуть відкриті тераси та оглядові майданчики з краєвидами міста, набережної, річки та лісу.


Інфраструктура
На території відкриють близько 500 магазинів, салони краси, аптеки та сервісні послуги.

Комплекс розташований недалеко від центру — за 20 хвилин можна дійти до ресторанів, кафе й барів, супермаркетів, таких як «Фуршет», «Руслан», «Еко-Маркет», «Фора» та Novus.

Також забудовник побудує 5 дитячих садків та 1 комунальний, щоб всім мешканцям комплексу вистачило місць та садки не були перевантажені. Для дітей дорослішого віку буде відкрита школа на 1300 місць. До найближчих шкіл міста, розвивальних, музичних та мовних курсів на авто можна доїхати за 5 хвилин.

В кожному дворі створять спортивні майданчики для дітей різних вікових груп, де можна буде грати в футбол, баскетбол, а взимку заливати каток. Також буде встановлено обладнання для вуличного воркаута.

Особливості
  • є можливість купити готову квартиру з ремонтом
  • розташування в зеленій зоні вздовж течії річки Ірпінь
  • власна інфраструктура на території комплексу
  • різноманітні планування, в тому числі з відкритими терасами на даху будинку
  • обслуговування комплексу компанією забудовника
Хочу дізнатися деталі
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо
Made on
Tilda