ЖК "Модуль"

Житловий комплекс «Модуль» — це нова якість житла в Бучі для тих, хто цінує свободу.

1. Ми знаємо як в наш час важко занайти садок або школу для свого малюка, чи не так? ЖК "Модуль" піклується про Вас і Ваш комфорт, і разом з міською адміністрацією планує збудувати загальноосвітню школу та дитячий садочок. Забудьте про тривалі пошуки навчальних закладів, все що потрібно - поруч. Вашій дитині не доведеться витрачати багато часу на дорогу, адже навчальні заклади в п'яти хвилинах від Вашої оселі. Зростати та здобувати освіту так просто.

2. Спокій та тиша... Фахівці ЖК "Модуль" спроектували повністю закриту територію з новітніми системами безпеки. Непроханим гостям - вхід заборонено! Ваші дітки будуть захищені ще й тому, що місця для паркування винесені за межі внутрішнього двору. Насолоджуйтесь життям в мальовничій Бучі.

3. Купити квартиру в новобудові й отримати можливість займатись спортом та чудово проводити час, як Вам така пропозиція? Велосипедні доріжки розташовані прямо на території комплексу, де намає машин, до того ж до Бучанського міського парку рукою подати.

4. На роботу на авто, за покупками на авто, в парк з родиною на авто, в гості до бабусі на авто...Але куди припаркувати власний автомобіль? Якщо у вас виникло таке запитання, то не хвилюйтесь...По всьому периметру комплексу розташовані зручні місця для паркування, а в поєднанні з надійною системою безпеки, можете забути про клопоти, до того ж місця вистачить кожному!

5. Шукаєте приміщення для Вашого бізнесу в Бучі? ЖК "Модуль" надає Вам таку можливість, адже цокольні поверхи нашого комплексу комерційного призначення. А якщо Ви щасливий власник квартири в ЖК "Модуль", то магазин, кафе, школа іноземних мов, аптека, тренажерний зал та інше, можна буде побачити навіть з вікна Вашої квартири, далеко їхати не доведеться.

6. Наполеглива праця на ринку нерухомості з 2007 року, понад 15 введених в експлуатацію багатоповерхових будинків та дуплексів, ЖК "Фортуна" та ЖК "Фортуна -2" тільки надають впевненості, що ЖК "Модуль"буде збудовано на першокласному рівні, з дотриманням всіх стандартів.Комплектація
  • індивідуальне опалення від встановленого у квартирі котла
  • квартири здаються з чорновою обробкою
  • стіни утеплені пінополістиролом
  • повністю закрита територія з новітніми системами безпеки
  • велосипедні доріжки

Хочу дізнатися деталі
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо
Made on
Tilda